Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery

 
Αρχική
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΤΗΣ ΔΙΚΑΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ Εκτύπωση E-mail
24.03.17


Το ΔΣ της ΕΣΠΕΚ επικύρωσε την απόφαση της Δικαστικής Επιτροπής

σύμφωνα με την οποία επεβλήθησαν στον ΠΗΓΑΣΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ οι παρακάτω ποινές:

1. Για την κα Παρασκάκη Γεωργία, προπονήτρια του σωματείου ΠΗΓΑΣΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ, σύμφωνα με το άρθρο 10 παρ. Β 1 του Πειθαρχικού Δικαίου

της ΕΟΠΕ, για ανάρμοστη συμπεριφορά κατά του σώματος των Διαιτητών

επιβάλλεται η ποινή της έγγραφης επίπληξης.


2.Για την κα Κατερίνη Ανδρονίκη, Βοηθό προπονητή του σωματείου ΠΗΓΑΣΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ, σύμφωνα με το άρθρο 10 παρ. Β 1 του Πειθαρχικού Δικαίου

της ΕΟΠΕ, για ανάρμοστη συμπεριφορά κατά του σώματος των Διαιτητών

επιβάλλεται η ποινή ημερολογιακών 20 ημερών .


3.Για το σωματείο ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ σύμφωνα

με το άρθρο 14 παρ. 1 του Πειθαρχικού Δικαίου της ΕΟΠΕ ,

για ανάρμοστη συμπεριφορά των προπονητών του

επιβάλλεται η ποινή του χρηματικού προστίμου των 150 ευρώ.


Όλες οι παραπάνω ποινές έχουν υποβληθεί σύμφωνα

με το Πειθαρχικό Δίκαιο της ΕΟΠΕ.


 
Ο αγώνας παγκο/δων ΧΕΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΟΦΗ....... Εκτύπωση E-mail
24.03.17

Ο  αγώνας παγκο/δων ΧΕΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΟΦΗ   θα πραγματοποιηθει

στο κλειστό Χερσονήσου και όχι Αλικαρνασσού 

 
Δεν θα πραγματοπιηθούν οι αγώνες............. Εκτύπωση E-mail
24.03.17

Μετα  από επιστολή  των ομάδων   Ακρωτηρι και ΟΦΗ  αποσύρονται  

από τα παιχνίδια   ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΧΕΡΟΝΑΣΙΟΣ- ΑΚΡΩΤΗΡΙ  &

ΠΑΙΔΩΝ  Ο.ΠΕ.Ρ.-ΟΦΗ αντίστοιχα με τις προβλεπόμενες συνέπειες.

 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 25-29/3/2017 Εκτύπωση E-mail
23.03.17

ΣΑΒΒΑΤΟ 4-3-2017



ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΠΑΙΔΩΝ ΟΠΕΡ-ΟΦΗ ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 18:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΠΙΘΑΚΗ ΒΑΒΑΔΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26-3-2017



ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ 2οΤΕΛΙΚΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 17:30 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ Β. ΚΑΡΑΛΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΑΝΕΜΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΕΗ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 14:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ Β ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΣΚΟΥΤΕΛΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ ΑΣΛΑΝ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΡΚΑΔΙ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14:00 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΡΟΔΙΝΟΥ ΜΠΑΛΤΖΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΧΕΡ\ΣΙΟΣ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΧΡ\ΝΙΣΟΥ 12:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ ΒΑΒΑΔΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ1-ΑΕΤΟΣ1 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12:00 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΚΥΔΩΝ2-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 11:00 ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ ΣΗΦΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΠΑΓΧ\ΚΟΣ1 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΧΕΡ\ΣΙΟΣ- ΟΦΗ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΙΣΟΥ 10:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΒΑΒΑΔΑΚΗ







ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΓΕΗ2 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10.00 ΣΚΟΥΤΕΛΗ ΚΑΡΑΛΗ







Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΟΦΗ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΒΑΚ 16.00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΦΠΧ-ΜΙΛΩΝΑΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16.00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΙΩΝΕΣ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 16.00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ















ΤΕΤΑΡΤΗ 29-3-2017




ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΓΕΗ2-ΠΗΓΑΣΟΣ1 ΚΛ.ΠΑΤΕΛΩΝ 17.00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ Β ΣΚΟΥΤΕΛΗ







 
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 18-19/03 Εκτύπωση E-mail
20.03.17

 Στην ενότητα Πρωταθλήματα μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων και τη βαθμολογία των ομάδων σε κάθε Πρωτάθλημα.

Για το πρωτάθλημα Κορασίδων, ΑΘΛΕΣΗ και ΓΕΗ είναι οι ομάδες που περνούν και θα αγωνιστούν μεταξύ τους στην τελική φάση του πρωταθλήματος. Ο 1ος τελικός θα διεξαχθεί το Σάββατο 01 Απριλίου.

 

 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ - ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 18-19/3/2017 Εκτύπωση E-mail
17.03.17

ΣΑΒΒΑΤΟ 18-3-2017



ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΚΟΡΑΣ.ΧΙΑΣΤΗ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΓΕΗ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 16:00 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΚΟΡΑΣ.ΧΙΑΣΤΗ ΣΟΥΔΑ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΚΚΑΣ
ΠΑΙΔΩΝ ΧΙΑΣΤΗ ΓΕΗ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 19:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΠΤΕΡΑ ΑΡΚΑΔΙ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13.30 ΡΟΔΙΝΟΥ ΜΠΑΛΤΖΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ1-ΣΟΥΔΑ2 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 15.30 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΜΠΑΛΤΖΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΑΡΧΑΝΩΝ 11:30 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ
A2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΛ. ΜΟΙΡΩΝ 17.00 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΡΑΛΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19-3-2017



ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΧΙΑΣΤΗ ΓΕΗ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ Β
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΦΠΧ-ΑΘΛΕΣΗ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13:00 ΣΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΚΥΔΩΝ ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 17.30 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΚΑΣ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΟΥΔΑ-ΧΕΡ\ΣΙΟΣ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΕΜΟΣ-ΓΕΗ ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ 15:00 ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΑΕΤΟΣ1 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:00 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡ-ΠΑΓΧ\ΚΟΣ1 ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ17ΜΜ 15.30 ΣΥΚΑΣ ΜΠΡΕΛΛΑΣ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΧΕΡ\ΣΙΟΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΧΕΡ\ΣΟΥ 11:00 ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ

ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΘΛΕΣΗ2-ΜΕΣ\ΡΑ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 10:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΣΚΟΥΤΕΛΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΓΕΗ1-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΣΚΟΥΤΕΛΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΠΗΓΑΣΟΣ2-ΟΦΗ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 14:00 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΒΑΒΑΔΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΦΙΛ\ΚΟΣ-ΓΕΗ2 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:00 ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΓΕΙ-ΑΡΗΣ ΚΛ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 14ΜΜ 14:00 ΓΑΙΤΑΝΑΚΗ ΧΑΤΖΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ-ΓΡΥΠΑΣ ΚΛ.ΣΗΤΕΙΑΣ 17:00 ΚΟΡΝΕΛΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗ







Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΠΕΡ-ΠΑΤΡΑ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 15.00 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΡΟΔΙΝΟΥ
 
ΝΕΟΙ ΠΟΠ ΚΡΗΤΗΣ Εκτύπωση E-mail
14.03.17

Στη πρόσφατη συνεδρίαση του το ΔΣ της ΕΟΠΕ αποφάσισε την ανάθεση καθηκόντων

 στους ακόλουθους Περιφερειακούς Ομοσπονδιακούς Προπονητές (ΠΟΠ) ΕΣΠΕ Κρήτης


Αγόρια: Μανώλης Πρασανάκης, Νεκτάριος Νικάκης
Κορίτσια: Νίκος Προύφας, Χρήστος Διαμαντάκης


Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχουν οι Νίκος Ζαλμάς, Νεκτάριος Νικάκης

και των κοριτσιών ο Μανώλης Μανωλάκης

 
Ανάθεση καθηκόντων σε Περιφερειακούς Ομοσπονδιακούς Προπονητές Εκτύπωση E-mail
10.03.17

Στη πρόσφατη συνεδρίαση του το ΔΣ της ΕΟΠΕ αποφάσισε την ανάθεση καθηκόντων στους ακόλουθους Περιφερειακούς Ομοσπονδιακούς Προπονητές (ΠΟΠ) ανά Τοπική Ένωση:

ΕΠΕΣΘ
Αγόρια: Στέφανος Νανάς
Κορίτσια: Αλέκος Κωνσταντινίδης, Γιάννης Πετίδης, Βασίλης Χριστόπουλος
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχει ο Άρης Γιαμακίδης και των κοριτσιών ο Τάκης Φλώρος

ΕΣΠΑΑΑ
Αγόρια: Γιώργος Τάτσης, Κώστας Μολυβάς
Κορίτσια: Χρύσα Νάκη, Έλενα Κανελλοπούλου, Αλεξία Στάθη
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχει ο Νίκος Ζαλμάς και των κοριτσιών ο Κώστας Γκούντας

ΕΣΠΕΔΑ
Αγόρια: Γιάννης Πλήθης, Σπύρος Κυριακάκης
Κορίτσια: Μένη Μιχαηλίδου, Γιάννης Παπαχρήστος, Γιάννης Μπογιατζόγλου
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχει ο Νίκος Ζαλμάς και των κοριτσιών ο Κώστας Γκούντας

ΕΣΠΕ Θράκης & Ανατολικής Μακεδονίας
Αγόρια: Νίκος Μούχλιας, Παναγιώτης Τσότρας, Δημοσθένης Τούμπος
Κορίτσια: Ανέστης Γιαννακόπουλος, Χρήστος Κυριαζίδης, Σταύρος Καβαρατζής
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχει ο Νίκος Μούχλιας και των κοριτσιών ο Γιάννης Ανδρεάδης

ΕΣΠΕ Κρήτης
Αγόρια: Μανώλης Πρασανάκης, Νεκτάριος Νικάκης
Κορίτσια: Νίκος Προύφας, Χρήστος Διαμαντάκης
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχουν οι Νίκος Ζαλμάς, Νεκτάριος Νικάκης και των κοριτσιών ο Μανώλης Μανωλάκης

ΕΣΠΕ Κεντρικής Ελλάδας
Αγόρια: Ευθύμιος Γούλας, Θεόδωρος Στόγιας, Χρήστος Μακρής
Κορίτσια: Κωνσταντίνος Αναγνωστόπουλος, Θωμάς Γκότσης, Σοφία Παναγιάρη
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχουν οι Νίκος Ζαλμάς, Άρης Γιαμακίδης και των κοριτσιών ο Δημήτρης Ιόβτσεβ

ΕΣΠΕ Μακεδονίας
Αγόρια: Δημήτρης Χριστοφορίδης
Κορίτσια: Νίκος Ρέντζιος, Βαγγέλης Φωτόπουλος, Γιώργος Χειρούλης
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχει ο Δημήτρης Χριστοφορίδης και των κοριτσιών ο Νίκος Ρέντζιος

ΕΣΠΕ Πελοποννήσου
Αγόρια: Σταύρος Γεράνιος, Αναστάσιος Μισύρης, Ανδρέας Γκρουμούσας, Γιάννης Ρηγάκος
Κορίτσια: Μαρίζα Μπεκιάρη, Έφη Ψυχογιού, Γιώργος Μακρυκώστας, Ελένη Λεγάτου, Σωτηρία Πεντεφούντη
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχει ο Άρης Αγγελόπουλος και των κοριτσιών η Μπέτυ Κουτσολιά

ΕΣΠΕ Δυτικής Ελλάδας
Αγόρια: Δημήτρης Λεμονίδης, Γιώργος Παππάς
Κορίτσια: Μαρία Μπράγια, Σταύρος Βίτσιος
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχει ο Γιώργος Παππάς και των κοριτσιών ο Δημήτρης Καλογήρου

ΤΕ Δωδεκανήσων
Αγόρια-Κορίτσια: Κατερίνα Χειμωνέττου 
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχει ο Νίκος Ζαλμάς και των κοριτσιών ο Τάκης Φλώρος

ΤΕ Κυκλάδων
Αγόρια: Τάσος Νομικός
Κορίτσια: Σωτήρης Γκότσης
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχει ο Νίκος Ζαλμάς και των κοριτσιών ο Τάκης Φλώρος

ΤΕ Λέσβου
Αγόρια: Σωκράτης Γιακουμής
Κορίτσια: Σπύρος Ψωμάς
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχει ο Νίκος Ζαλμάς και των κοριτσιών ο Τάκης Φλώρος

ΤΕ Σάμου
Αγόρια-Κορίτσια: Θανάσης Πανούσος
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχει ο Νίκος Ζαλμάς και των κοριτσιών ο Τάκης Φλώρος

ΤΕ Χίου
Αγόρια: Γιάννης Λύκος
Κορίτσια: Φραγκούλης Κυλαδίτης
Την επίβλεψη των ομάδων των αγοριών θα έχει ο Παναγιώτης Νικήτας και των κοριτσιών ο Τάκης Φλώρος

 
ΟΡΙΣΜΟΣ ΑΓΩΝΑ Εκτύπωση E-mail
10.03.17

Ο  Αγώνας  Παγκ/δων ,ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ 

θα πραγματοποιηθει   στο  Γήπεδο Μελεσσών ΩΡΑ 14:00  την Κυριακή 12/3/2017 

 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 10-11/3/2017 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ Εκτύπωση E-mail
09.03.17

ΣΑΒΒΑΤΟ 11-3-20017



ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΚΟΡΑΣ.ΧΙΑΣΤΗ ΑΘΛΕΣΗ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ. ΛΙΝΤΟ 16:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΝΙΤΑΚΗΣ ΒΑΒΑΔΑΚΗ
ΚΟΡΑΣ.ΧΙΑΣΤΗ ΓΕΗ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ. ΛΙΝΤΟ 14:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΣΚΟΥΤΕΛΗ
ΠΑΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΓΕΙ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΕΤΟΣ2-ΑΡΚΑΔΙ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΣΗΦΑΚΗ
ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΟΠΕΡ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 18:00 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ
ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΒΑΚ 12:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΒΛΑΧΑΚΗΣ Β







A2 ΑΝΔΡΩΝ ΟΠΕΡ-ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 20.00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ















ΚΥΡΙΑΚΗ 12-3-20017



ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΙ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΚΛ.ΙΕΡΑΠ\ΤΡΑΣ 16:00 ΚΟΡΝΕΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΧΑΤΖΑΚΗ
ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΗ-ΑΝΕΜΟΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 19:00 ΒΛΑΧΑΚΗΣ Β ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΠΙΘΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΘΛΕΣΗ-ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 12:00 ΣΠΙΘΑΚΗ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ Β
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥΔΩΝ-ΣΟΥΔΑ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:30 ΠΕΤΑΚΑΚΗ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΣΗΦΑΚΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΧΕΡΡ\ΣΙΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΧΕΡ\ΣΟΥ 19:00 ΑΜΑΡΓΙΑΝΙΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΓΚΙΝΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΕΜΟΣ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΚΛΑΔΙΣΟΥ 11:00 ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΣΥΚΑΣ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΕΗ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 14:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΠΙΘΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΑΕΤΟΣ1 ΚΛ.ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ17ΜΜ 19:00 ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ ΜΠΡΕΛΛΑΣ Ι
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ Ν.ΟΠΕΡ-ΑΡΚΑΔΙ1 ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:30 ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΜΠΑΛΤΖΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΣΟΥΔΑ1-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΣΥΚΑΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΠΑΓΧ\ΚΟΣ2-ΚΥΔΩΝ1 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 12:30 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΝΤΟΥΠΑΡΑΤΖΗ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΠΕΡ-ΑΡΚΑΔΙ ΚΛ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:30 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΗΦΑΚΗ Κ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΟΦΗ-ΑΘΛΕΣΗ2 ΚΛ.ΒΑΚ 09:30 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΓΕΗ1 ΚΛ.ΑΛΙΚ\ΣΟΥ 16.30 ΣΚΟΥΤΕΛΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΧΕΡ\ΣΙΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ2 ΚΛ.ΧΕΡ\ΣΟΥ 17:00 ΓΚΙΝΗ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΑΡΗΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ1 ΚΛ.ΓΟΥΡΝΩΝ 13.00 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΓΡΥΠΑΣ-ΑΘΛΕΣΗ1 ΚΛ.ΜΕΛΕΣΩΝ 16:00 ΣΗΦΑΚΗ ΚΛ. ΒΑΒΑΔΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΓΕΗ2-ΓΕΙ ΚΛ. ΛΙΝΤΟ 10:00 ΣΚΟΥΤΕΛΗ ΚΑΛΕΜΑΚΗ
ΠΑΓΚ\ΔΩΝ ΚΥΔΩΝ2-ΣΟΥΔΑ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 10:00 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΣΗΦΑΚΗ







Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΦΠΧ-ΠΑΛΛΗΝΗ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15.30 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
 
<< Αρχική < Προηγ. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Επόμ. > Τελευταία >>

Αποτελέσματα 1 - 14 από 1351
© 2017 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:347308