Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 
Αρχική
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 18-19/5/2019 Εκτύπωση E-mail
17.05.19
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/5/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
ΠΑΝΕΛ. ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΗ-ΜΙΛΩΝ ΚΛ.ΛΝΤΟ 17:00 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΝΕΛ. ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΝΕΡΥΘΑΪΚΟΣ-ΣΦΠΧ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18:30 ΑΓΓΛΙΔΗΣ  ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ
ΠΑΝΕΛ. ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ- ΟΣΦΠ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/5/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής Σημειωτής
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΧΕΡΡΟΝΑΣΙΟΣ-ΓΡΥΠΑΣ ΚΛ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 19:30 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ  
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΘΛΕΣΗ-ΜΕΣΣΑΡΑ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 19:00  
             
ΠΑΝΕΛ. ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΛΩΝ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 16:00      
ΠΑΝΕΛ. ΠΑΙΔΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ- ΠΑΝΕΡΥΘΡ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14:00      
ΠΑΝΕΛ. ΠΑΙΔΩΝ ΣΦΠΧ-ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 16:30      
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/5/2019          
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Συνάντηση Γήπεδο Ώρα Α΄ Διαιτητής Β΄ Διαιτητής ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 19:30 ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ  ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ-ΧΕΡΟΝΑΣΙΟΣ ΚΛ.ΜΟΙΡΩΝ 17:00 ΚΑΡΑΛΗ  ΜΑΥΡΕΑ  
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΦΗ-ΓΕΙ ΚΛ.ΒΑΚ 16:00 ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ  ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ  
             
ΠΑΝΕΛ. ΠΑΙΔΩΝ Γ1-Δ2 ΚΛ.ΛΙΝΤΟ 17:00 ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΝΕΛ. ΠΑΙΔΩΝ Δ1-Γ2 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 17:30 ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΝ/ΝΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ Γ & Δ ΟΜΙΛΟΥ Εκτύπωση E-mail
17.05.19
Γ' όμιλος (Λίντο Ηρακλείου)

1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου

ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟ Καλαμάτα 80 1-3 (20-25, 25-23, 28-30, 21-25)
Ρεπό ο ΑΟΝΣ Μίλων

2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου

17.00: ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟΝΣ Μίλων
Ρεπό η ΑΟ Καλαμάτα 80 

3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου

16.00: ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΟ Καλαμάτα 80
Ρεπό η ΓΕ Ηρακλείου

Βαθμολογία Γ' ομίλου

1. ΑΟ Καλαμάτα 80 3β. (3-1)
2. ΓΕ Ηρακλείου 0β. (1-3)
3. ΑΟΝΣ Μίλων 0β. (0-0)

Δ' όμιλος (ΕΑΚ Χανίων)

1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου

ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΓΑΣ Παμβοχαϊκός 3-0 (25-16, 25-13, 25-21)
ΣΦΠ Χανίων - Ολυμπιακός ΣΦΠ 1-3 (25-23, 20-25, 20-25, 19-25)

2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου

16.00: ΓΑΣ Παμβοχαϊκός - Ολυμπιακός ΣΦΠ
18.30: ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΣΦΠ Χανίων

3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου

14.00: Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΣ Πανερυθραϊκός
16.30: ΣΦΠ Χανίων - ΓΑΣ Παμβοχαϊκός

Βαθμολογία Δ' ομίλου

1. ΑΣ Πανερυθραϊκός 3β. (3-0)
2. Ολυμπιακός ΣΦΠ 3β. (3-1)
3. ΣΦΠ Χανίων 0β. (1-3)
4. ΓΑΣ Παμβοχαϊκός 0β. (0-3)

 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ ΟΜΙΛΟΥ Εκτύπωση E-mail
17.05.19
1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου

ΓΕ Ηρακλείου - Ερυθρός Αστέρας 3-1 (23-25, 25-11, 25-17, 25-07)
ΑΟ Αιγάλεω - ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης 3-1 (18-25, 25-19, 25-16, 25-19)

2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου

17.00: Ερυθρός Αστέρας - ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης
19.00: ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟ Αιγάλεω

3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου

17.00: ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης - ΓΕ Ηρακλείου
19.30: ΑΟ Αιγάλεω - Ερυθρός Αστέρας

Βαθμολογία Γ' ομίλου

1. ΓΕ Ηρακλείου 3β. (3-1)
2. ΑΟ Αιγάλεω 3β. (3-1)
3. ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης 0β. (1-3)
4. Ερυθρός Αστέρας 0β. (1-3)

 
Τα αποτελέσματα του Πανελληνίου Παίδων-Κορασίδων Εκτύπωση E-mail
17.05.19

Πανελλήνιο Κορασίδων

  • 17/05/2019   ΓΕΗ-ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ  3-1 (23-25, 25-11, 25-17, 25-07)

Πανελλήνιο Παίδων

  • ΓΕΗ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80  1-3 (20-25, 25-23, 28-30, 21-25)
  • ΣΦΠΧ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1-3 (25-23, 20-25, 20-25, 19-25)
 
Έγκριση εισόδου στα σχολεία Εκτύπωση E-mail
15.05.19

Ξεκινούν οι αιτήσεις για την είσοδο στα σχολεία της πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης για το σχολικό έτος 2019-2020.

Εκδόθηκε από το Υπουργείο Παιδείας η εγκύκλιος που καθορίζει τις λεπτομέρειες εισόδου, προπονητών, Καθηγητών Φυσικής Αγωγής και διακεκριμένων αθλητών βόλεϊ, στα σχολεία της πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης για το σχολικό έτος 2019-2020.

Δικαίωμα συμμετοχής έχουν Προπονητές Πετοσφαίρισης που είναι κάτοχοι Άδειας Ασκήσεως Επαγγέλματος, Καθηγητές Φυσικής Αγωγής και αθλητές/αθλήτριες που συμμετείχαν ενεργά σε Σωματεία Βόλεϊ την αγωνιστική περίοδο 2018-2019

Οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να συμμετάσχουν στο πρόγραμμα, πρέπει να συμπληρώσουν ηλεκτρονικά την σχετική φόρμα μέχρι την ΔΕΥΤΕΡΑ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ 2019 στον παρακάτω σύνδεσμο :

https://docs.google.com/forms/d/1VlYrfdxzW2-EHj_mxPOpXx36ICCiJC-Ym8Iqwb992vA/edit

ή και μέσω της ιστοσελίδας www.volleyball.gr (στην κάτω θέση της ιστοσελίδας)

 
Εθνική Ομάδα Beach Volley οι Αντωνακάκη- Περδικάκη! Εκτύπωση E-mail
14.05.19

Μετά απο τις αξιλογήσεις σε τρία καμπ που διοργάνωσε η ΕΟΠΕ σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη και Κρήτη, τα χρυσά κορίτσια της Κρήτης αλλά και της Ελλάδας Γεωργίνα Αντωνακάκη και Ιωάννα Περδικάκη, του σωματείου ΓΕ Η, επιλέχθηκαν για να φορέσουν το Εθνόσημο και να εκπροσωπήσουν τη χώρα μας στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα beach volley U18 ως Εθνική Ομάδα Beach Volley!

Το γεγονός αυτό αποτελεί μεγάλη τιμή για το Κρητικό βόλεϋ και μας γεμίζει όλους υπερηφάνεια.

Ο Πρόεδρος και το Διοικητικό Συμβούλιο της ΕΣΠΕΚ συχαίρουν τις αθλήτριες Περδικάκη και Αντωνακάκη  και τους εύχονται κάθε επιτυχία, να απολαύσουν το "ταξίδι" της Ευρώπης και να εκπληρώσουν κάθε τους στόχο.

antonakaki-perdikaki

 
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων Εκτύπωση E-mail
14.05.19

Την Πέμπτη 16 Μαίου ξεκινούν οι αγώνες της Προημιτελικής φάσης του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Παίδων που διοργανωνεί η ΕΣΠΕΚ σε συνεργασία με την Περιφέρεια Κρήτης, τον Δήμο Χανίων και τον ΔΟΠΑΦΜΑΗ.

Ο Γ Όμιλος διεξάγεται στο Ηράκλειο με τη συμμετοχή της δευτεραθλήριας της ΕΣΠΕΚ ΓΕ Ηρακλείου, ενώ ο Δ΄ Όμιλος διεξάγεται στα Χανιά με τη συμμετοχή της πρωταθλήτριας της ΕΣΠΕΚ ΣΦΠ Χανίων.

Στην ημιτελική φάση, οι δύο πρώτοι των δύο ομίλων θα αγωνιστούν μεταφύ τους ΧΙΑΣΤΙ σε Χανιά και Ηράκλειο.

 Ο Πρόεδρος και το Διοικητικό Συμβούλιο της ΕΣΠΕΚ

εύχονται στις ομάδες μας ΣΦΠΧ και ΓΕΗ καλή επιτυχία

και καλεί τον κόσμο του βόλει να παρακολουθήσει τους αγώνες

και να χειροκροτήσει την προσπάθεια των αθλητών

afisa_chania_volleypanellinio_hraklio

 
Πρόγραμμα και Διαιτητές Αγώνων 11-12/5/19 Εκτύπωση E-mail
10.05.19

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές το Σάββατο 11 και την Κυριακή 12 Μαίου .

Οι τελικοι παμπαιδων αναβαλλονται λογω συμμετοχης των αθλητων της ΓΕΗ  στο final4 του σχολικου πρωταθληματος

 

Διαβάστε περισσότερα...
 
Σε Χανιά και Ηράκλειο το Πανελλήνιο Παίδων Εκτύπωση E-mail
08.05.19

Η Ε.Σ.ΠΕ.Κρήτης, σε συνεργασία με την Περιφέρεια Κρήτης, το Δήμο Χανίων, το ΔΟΠΑΦΜΑΗ, τα σωματεία ΣΦΠΧ και ΓΕΗ, θα διοργανώσουν τους ομίλους Γ και Δ της προημιτελικής και ημιτελικής φάσης του  Πανελληνίου Πρωταθλήματος Παίδων της ΕΟΠΕ απο τις 16 εως και τις 19 Μαίου 2019 στις πόλεις του Ηρακλείου και Χανίων.

Οι αγώνες του Γ ομίλου στον οποίο συμμετέχουν οι ομάδες: ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ, ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ, ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80, Πρωταθλήτρια ομάδα Ζ Περιφέρειας, θα διεξαχθούν στο Κλ. Λίντο στο Ηράκλειο,

Πρόγραμμα αγώνων Προημιτελικής φάσης

  • ΠΕΜΠΤΗ   16/5/19   ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ- Πρωταθλητής Ζ Περιφέρειας
  • ΠΕΜΠΤΗ   16/5/19   ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ- ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80
  • ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  17/5/19  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ- ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
  • ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  17/5/19  ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80- Πρωταθλητής Ζ Περιφέρειας
  • ΣΑΒΒΑΤΟ  18/5/19  Πρωταθλητής Ζ Περιφέρειας- ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΣΑΒΒΑΤΟ  18/5/19  ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80

οι αγώνες του Δ Ομίλου στον οποίο συμμετέχουν οι ομάδες: ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ, Α.Σ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ, ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ, θα διεξαχθούν στο Κλ. Χανίων

  • ΠΕΜΠΤΗ    16/5/19   ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
  • ΠΕΜΠΤΗ    16/5/19  ΑΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ- ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ
  • ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  17/5/19  ΑΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ-ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ
  • ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  17/5/19  ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
  • ΣΑΒΒΑΤΟ   18/5/19  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
  • ΣΑΒΒΑΤΟ   18/5/19  ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ- ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ

Ημιτελική Φάση (Κυριακή 19/5/19)

  • Γ1- Δ2  Κλ.Λίντο
  • Δ1-Γ2  Κλ.Χανίων

 

 
Ευχαριστήριο Εκτύπωση E-mail
06.05.19

Με επιτυχία διεξήχθη το ειδικό τουρνουά ανόδου στην Α2 Ανδρών στην Χερσόνησο απο τις 3 εως της 5 Μαίου.

Ο Πρόεδρος και το Διοικητικό Συμβούλιο της ΕΣΠΕΚ ευχαριστούν ιδιέταιρα:

τον Δήμαρχο Χερσονήσου κο Μαστοράκη Γιάννη και την Πρόεδρο της Κοινωφελούς Επιχείρησης του Δήμου Χερσονήσου κα Πλευράκη Δέσποινα για την πολύτιμη συνεργασία και βοήθεια τους στην διοργάνωση,

την "Κοινοπραξία ΑΝΕΚ-BLUE STAR FERRIES" και την "Αναπτυξιακή Γέργερης Νερά ΡΟΥΒΑΣ" για τις πολύτιμες χορηγίες τους ,

τον κο Χαλκιαδάκη Δημήτρη και την κα Χαμαλίδη Έφη για την πολύτιμη βοήθεια τους καθώς και όλους τους εθελοντές που εργάστηκαν και συμμετείχαν στην επιτυχία της διοργάνωσης.

 
<< Αρχική < Προηγ. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Επόμ. > Τελευταία >>

Αποτελέσματα 1 - 14 από 1753
© 2019 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:612831