Αρχική
Η ένωσή μας
Σωματεία
Πρωταθλήματα
Πρωταθλητές
Προκηρύξεις - Νόμοι
Διοργανώσεις
Κλιμάκια
ΣΥΔΠΕΚ
Σύνδεσμοι
Gallery

 
Αρχική
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ Εκτύπωση E-mail
11.12.17

Στην ενότητα Πρωταθλήματα μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων και τη βαθμολογία των ομάδων σε κάθε πρωτάθλημα.

 

 
Δύο Κρητικόπουλα στις σάλες της Ευρώπης! Εκτύπωση E-mail
08.12.17

Δυο παιδιά απο την Κρήτη θα συμμετέχουν στις μάχες της Εθνικής Παίδων και Εθνικής Κορασίδων για το Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα 2018.

Ο Αλέξανδρος Τσουγκαράκης του ΣΦΠ Χανίων  θα συμμετέχει στους αγώνες της Εθνικής Παίδων για το Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα. Οι προκριματικοί αγώνες θα γίνουν στο Κλ.Μ.Μερκούρη του Ρέντη, 4-7 Ιανουαρίου  με αντίπαλους την Πορτογαλία την Λετονία και την Ισπανία ενώ η τελική φάση θα γίνει σε Σλοβακία και Τσεχία 7-15 Απριλίου.

Η Νίκη Απλαδά της ΓΕ Ηρακλείου θα συμμετέχει στους αγώνες της ΕΘνικής Κορασίδων για τον 6ο προκριματικό όμιλο του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2018, ο οποίος θα διεξαχθεί στην Ουκρανία 4-6 Ιανουαρίου. Η Εθνική μας Κορασίδων θα αγωνιστεί με την ομάδα της Ουκρανίας και της Λετονίας. Την πρόκριση παίρνουν οι πρώτοι κάθε ομίλου και οι τρείς καλύτεροι δεύτεροι.

Καλή Επιτυχία!

 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 09-13/12/2017 Εκτύπωση E-mail
07.12.17

Δείτε το Πρόγραμμα των Αγώνων το Σάββατο 09 την Κυριακή 10 και την Τετάρτη 13/12/2017 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

Διαβάστε περισσότερα...
 
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΠΡΟ-ΕΘΝΙΚΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Εκτύπωση E-mail
07.12.17

Ο Ομοσπονδιακός Προπονητής Νίκος Μπουτσουρής καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση το Σάββατο 09/12/2017 στο Κλ. Γυμναστήριο Ρεθύμνου "Μ.Μερκούρη" στις 10:00 (διάρκεια προπόνησης 10:30-12:30).

Η προπόνηση θα γίνει υπο την επίβλεψη του Ομοσπονδιακού Προπονητής της Εθνικής Παγκορασίδων κου Κωνσταντίνου Γκούντα.

  1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΛΑ (ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ)
  2. ΤΕΡΨΗ ΜΙΧΑΗΛ (ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ)
  3. ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΟΪΜΤΖΗ (ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ)
  4. ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΛΟΓΡΙΔΗ (ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ)
  5. ΧΡΥΣΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ (ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ)
  6. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΟΝΤΙΚΑΚΗ (ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ)
  7. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΙΣΣΑ (Ν. ΟΠΕΡ)
  8. ΑΝΝΑ ΓΕΝΕΙΑΤΑΚΗ (ΑΘΛΕΣΗ)
  9. ΕΦΗ ΤΣΙΝΑΡΙΔΟΥ (ΑΘΛΕΣΗ)
  10. ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΣΕΛΗ (ΑΘΛΕΣΗ)
 
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ ΑΝΑΤ. ΚΡΗΤΗΣ Εκτύπωση E-mail
07.12.17

Η Π.Ο.Π κοριτσιών Ανατολικής Κρήτης κα Παρασκάκη Γεωργία, καλεί σε προπόνηση της παρακάτω αθλήτριες, το Σάββατο 09/12/2017 και ώρα 14:00 στο Κλ.Γυμναστήριο στα 2 Αοράκια.

Η προπόνηση θα γίνει υπο την επίβλεψη του Ομοσπονδιακού Προπονητή της Εθνικής Παγκορασίδων κου Κωνσταντίνου Γκούντα. 

  1. ΦΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  2. ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ ΛΥΔΙΑ 2004 (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  3. ΦΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  4. ΣΦΑΚΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ- ΙΩΑΝΝΑ 2005 (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  5. ΑΓΑΠΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2004 (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  6. ΜΑΥΡΑΚΗ ΗΡΩ  2004 (ΓΕΗ)
  7. ΦΕΤΦΑΤΖΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 (ΓΕΗ)
  8. ΤΡΟΥΛΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2004 (ΓΕΗ)
  9. ΚΟΝΤΖΕΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2005 (ΟΦΗ)
  10. ΧΑΪΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ  2004 (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
  11. ΛΥΡΙΤΣΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 (ΓΙΟΥΧΤΑΣ)
  12. ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2004 (ΓΡΥΠΑΣ)
  13. ΖΕΚΙΟ ΡΑΦΑΕΛΛΑ 2004 (ΑΘΛΕΣΗ)
  14. ΞΥΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  2004 (ΑΘΛΕΣΗ)
  15. ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ  (ΓΕΗ)
  16. ΤΖΩΡΤΖΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 (ΜΕΣΣΑΡΑ)
  17. ΜΑΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 (ΓΕΙ)
 
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΔΥΤ. ΚΡΗΤΗΣ Εκτύπωση E-mail
05.12.17
Ο Περιφερειακός Ομοσπονδιακός Προπονητής Δυτικής Κρήτης κος Διαμαντάκης Χρήστος, καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε προπόνηση την Τετάρτη 06/12/2017 και ώρα 14:15-15:30 στο 2ο Γυμνάσιο Ρεθύμνου.

  1. ΤΣΑΜΠΕΚΙΔΟΥ ΖΩΗ (Ν.ΟΠΕΡ)
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΕΤΡΑΚΗ Μ (Ν.ΟΠΕΡ)
  3. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ Σ (Ν.ΟΠΕΡ)
  4. ΔΑΦΝΟΜΗΛΗ Σ (Ν.ΟΠΕΡ)
  5. ΚΟΥΤΑΛΑ ΣΤ (Ν.ΟΠΕΡ)
  6. ΛΙΟΝΗ Π (ΑΡΚΑΔΙ)
  7. ΑΡΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ Ε (ΑΡΚΑΔΙ)
  8. ΜΠΑΡΟΤΣΑΚΗ Μ (ΑΡΚΑΔΙ)
  9. ΦΟΥΡΦΟΥΛΑΚΗ Α (ΑΡΚΑΔΙ)
  10. ΜΥΓΙΑΚΗ Ν  (ΑΡΚΑΔΙ)
  11. ΣΚΟΥΦΗ Β (ΑΡΚΑΔΙ)
 
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΑΝΑΤ. ΚΡΗΤΗΣ Εκτύπωση E-mail
05.12.17
Η Περιφερειακή Ομοσπονιακή Προπονήτρια  κοριτσιών Ανατολικής Κρήτης κα Παρασχάκη Γεωργία, καλεί σε προπόνηση της παρακάτω αθλήτριες , την Τετάρτη 6/12/2017 κ;αι ώρα 18:00 στο Κλ. Χερσονήσου
  1. ΦΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  2. ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ ΛΥΔΙΑ 2004 (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  3. ΦΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2006 (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  4. ΣΦΑΚΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ- ΙΩΑΝΝΑ 2005 (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  5. ΑΓΑΠΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2004 (ΠΗΓΑΣΟΣ)
  6. ΜΑΥΡΑΚΗ ΗΡΩ  2004 (ΓΕΗ)
  7. ΦΕΤΦΑΤΖΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 (ΓΕΗ)
  8. ΤΡΟΥΛΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2004 (ΓΕΗ)
  9. ΚΟΝΤΖΕΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2005 (ΟΦΗ)
  10. ΧΑΪΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ  2004 (ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ)
  11. ΛΥΡΙΤΣΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 (ΓΙΟΥΧΤΑΣ)
  12. ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2004 (ΓΡΥΠΑΣ
  13. ΖΕΚΙΟ ΡΑΦΑΕΛΛΑ 2004 (ΑΘΛΕΣΗ)
  14. ΞΥΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  2004 (ΑΘΛΕΣΗ)
  15. ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 (ΑΘΛΕΣΗ)
  16. ΤΖΩΡΤΖΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 (ΜΕΣΣΑΡΑ)
  17. ΜΑΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 (ΓΕΙ)
 
ΣΥΔΠΕΚ- ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΣΧΟΛΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΣΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ Εκτύπωση E-mail
01.12.17
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Παρασκευή 1/12/2017/ωρα 17.00
Έναρξη
Εισαγωγη-Κανονισμος(Μέχρι και κλήρωση αγώνα)
Εισηγητής: Κοκοτσακης Βασιλειος
Σάββατο 2/12/2017
Ωρα 10.00-15.00
Συνέχιση κανονισμού
Εισηγητής Αγγελίδης Νικόλαος
Κυριακή 3/12/2017 Ωρα 10.00-15.00
Συνέχιση κανονισμού-Φυλο αγωνα
Εισηγητής Καρπουζας Ιωάννης

Εαν δεν ολοκληρωθεί η ύλη ο κ.Καρπουζάς σε συννενόηση με τον ΣΥΔΠΕΚ και τον υπεύθυνο σχολής κ.Μαρινάτο, θα ορίσουν νέα ημερομηνία.
Η ύλη αυστηρά απο αυτήν που έχει κοινοποιηθεί και είναι στην διάθεση του κ.Μαρινάτου.
Με την ολοκλήρωση της φάσης αυτής θα ακολουθήσει πρακτικη εξάσκηση και στην συνέχεια τεστ αξιολόγησης.


Για τον ΣΥΔΠΕΚ
Κοκοτσακης Βασίλης
Καθηγητής διαιτησίας ΟΔΒΕ
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 02-04/12/2017 Εκτύπωση E-mail
01.12.17

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων το Σάββατο 2/12, την Κυριακή 3/12 και την Δευτέρα 04/12 και τους ορισμένους σε κάθε αγώνα Διαιτητές.

 

Διαβάστε περισσότερα...
 
ΚΛΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟ- ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΙΔΩΝ Εκτύπωση E-mail
30.11.17

Ο Ομοσπονδιακός Προπονητής Στέφανος Νανάς και ο συνεργάτης του Νεκτάριος Νικάκης καλούν τους παρακάτω αθλητές σε συγκεντρωτική προπόνηση την Κυριακή 03/12/2017 στο Κλειστό Γυμναστήριο Ρεθύμνου Μ. Μερκούρη στις 10:45 (Διάρκεια Προπόνησης 11:00-13:00)

  1. ΙΩΣΗΦ ΠΑΠΑΔΟΣΗΦΟ (ΣΦΠΧ)
  2. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΤΖΟΥΓΚΑΡΑΚΗ (ΣΦΠΧ)
  3. ΓΕΩΡΓΙΟ ΓΥΠΑΡΑΚΗ (ΣΦΠΧ)
  4. ΝΙΚΟΛΑΟ ΛΑΜΠΡΙΝΑΚΗ (ΣΦΠΧ)
  5. ΓΕΩΡΓΙΟ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ (ΓΕΗ))
  6. ΕΥΑΓΓΕΛΟ ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ (ΓΕΗ)
  7. ΜΑΝΩΛΗ ΠΑΧΙΑΔΑΚΗ (ΓΕΗ)
  8. ΘΕΟΦΙΛΟ ΜΑΥΡΙΔΗ (ΓΕΗ)
  9. ΝΤΙΝΤΙ ΓΚΛΕΝΤΙΣ (ΓΕΗ)
  10. ΓΙΑΝΝΗ ΝΤΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ (ΟΠΕΡ)
  11. ΝΙΚΟΛΑΟ ΒΑΤΣΟΛΑΚΗ (ΑΡΚΑΔΙ)
  12. ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ (ΑΡΚΑΔΙ)
  13. ΓΕΩΡΓΙΟ ΠΡΑΣΑΝΑΚΗ (ΟΦΗ)
  14. ΔΗΜΗΤΡΙΟ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟ (ΟΦΗ)

 

 
<< Αρχική < Προηγ. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Επόμ. > Τελευταία >>

Αποτελέσματα 1 - 14 από 1473
© 2017 ΕΣΠΕΚ

Design by magnetism.gr

 
Πως σας φαίνεται το καινούργιο μας site;
 
Σωματεία
Επισκέψεις:414112